2016 Düğün Fotoğrafı Kampanyaları

Her yıl olduğu gibi 2016 yılı düğün fotoğrafı ve düğün hikayesi paketlerinde indirimlerimiz ve hediyelerimiz mevcut. Siz yeni evlenecek çiftler için hazırladığımız 6 ayrı düğün fotoğrafçısı paketini sizlere sunuyoruz. Bazı paketlerimizde sadece düğün fotoğrafı, bazılarında ise düğün klibi ile birlikte düğün fotoğrafı seçenekleri bulunmakta. Yeni yılda albüm fiyatlarına gelecek zamlar ve yaz sezonu için planımızı daha erken yapmak adına başlattığımız 2016 Düğün Fotoğrafı Kampanyaları sizlerden büyük ilgi gördü.

Paketlerimizden biri olan Express Paket’ten bahsedelim. Bu paket yalnızca dış mekan fotoğraf çekimini kapsar. 2 saat civarı sürer. İstediğiniz mekanı seçebilirsiniz. Bir adet büyük boy panoramik albüm ve 2 adet büyük boy fotoğraf baskısı alırsınız. Tüm fotoğrafların dijital halleri de sizde kalır. Çekimlerinizi düğün gününüzde ve şehir içinde yaptırmak istiyorsunuz; ama çok zamanınız yok. Bu paket tam da size göre. Az zamanda ne olur de-meyin, kul sıkışmadan hızır yetişmez diye boşuna dememişler 🙂 Bize güvenin, kendinizi rahat bırakın ve gülümseyin. İşte oldu bile.

Standart pakette ise saat sınırlaması olmadan birkaç farklı mekanda dış mekan fotoğraf çekiminiz yapılır. Eğer çekimlerinizi düğün gününüzün dışında yaptırıyorsanız ya da düğün gününüzde fotoğraf çekimine ayıracak daha fazla vaktiniz varsa bu paket tam size göre. Bu paket ile 3 farklı mekana kadar, saate dakikaya takılmadan gönlünüzün istediği gibi bir fotoğraf çekimi geçireceksiniz. Ben evlendiğim için fotoğraf çektirmiyorum, fotoğraf çektirmek için evleniyorum diyenlerin tercih ettiği bir pakettir. Üstelik 5 adet albüm, 2 adet poster baskı olmak üzere elinize tam 7 adet farklı basılı ürün geçiyor.

Gold Paket’te ise kuaför hazırlık çekimleriniz ve dış mekan çekimleriniz yapılır. Bütün albümler ve dijitaller teslim edilir. Düğün hikayesi demek, düğün gününüzün veya çekime sanki bir düğün günündeymiş gibi hazırlandığınız günün hikayesini belgelemek demektir. Ha-zırlık süreci ise bu günün, en tatlı ve heyecanlı anlarını kapsar. Özellikle siz gelinlerin vazgeçemediği fotoğraflar ömür boyu çok güzel bir hatıra olarak kalacak ve hikayenizin eşsiz birer parçası olacaklardır.

Plus Paket ise, tüm gün fotoğraflarınızın ve filminizin çekileceği bir pakettir. Eğer mükemmel bir düğün filminiz de olsun istiyorsanız bu paket size göre. Kuaförden gelin alma törenine, oradan da dış mekan çekimleri-nizin tümünün hem fotoğraf hem de kliple belgelendiği bir paket.

Premium Paket ise, üstün zevkleri olanların ve fotoğrafa tutkuyla yaklaşanların en sevdiği paketimiz. Üstelik save the date çekiminiz de bizden hediye. Kuaförden başlar ve gece sonuna kadar devam eder. Düğün hikayesi ve düğün albümleriniz hazırlanır.

Çok geçmeden İzmir Düğün Hikayesi markasıyla tanışmak için sizleri de bekliyoruz. Düğün fotoğraf paketlerinde indirimler için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir