Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

İzmir düğün fotoğrafçıları ve İzmir Düğün hikayesi olarak özellikle düğün mevsiminde değişen düğün fotoğrafçısı fiyatları hakkında bilgi vermek istedik. Her bir çift geliri ölçüsünde bir düğün fotoğrafçısı arama telaşında şu sıralar. Hal böyle olunca da düğün fotoğrafçıları arasındaki rekabet de koyulaşıyor. Ancak bir düğün albümünün kaliteli olması için belli alt limitler olsa da üst limitler dudak uçuklatıcı olabiliyor.

En iyi düğün fotoğrafçıları olarak nam salmış isimler bilindik düğün fotoğrafı fiyatlarının 10 katına kadar çıkan fiyatlar isteyebiliyorlar. Ancak maliyetleri, daha az ismi duyulmuş düğün fotoğrafçılarına nazaran daha da düşük. Hal böyle olunca kar marjları inanılmaz yüksek oluyor.

İzmir’de düğün fotoğrafçısı arayışındaysanız ve standartın üstünde görsellikte fotoğraflar istiyorsanız arayabileceğiniz adresler çok kısıtlı. Biz de tam üç yıl önce böyle bir keşmekeşliğin içinde kurulduk. Farklı kişilere farklı fiyatlar değil, evlenecek ve düğün yapacak her çifte belli fiyat politikasıyla yola çıktık. Düğün fotoğrafı fiyatlarımız istenilen pakete göre değişse de ekonomik fiyatlar vermeye çabalıyoruz.

Düğün fotoğrafçısı seçerken işte tam bu yüzden aldığınız fiyatlar eğer diğerlerinin yanında çok düşük ya da çok yüksek kalıyorsa bir daha düşünün derim. Tabi ki düğün fiyatları, ofislerin kurulduğu bölgeye, ofiste çalışan kişi sayısına göre değişmektedir. Ancak bizce en iyi düğün fotoğrafçısı diye bir kavram kalmamıştır. Kendini yenileyen, yaratıcı ve eğitimli düğün fotoğrafçıları vardır. Piyasada alaylı olmakla övünen bir sektörün içinde genç, dinamik ve tamamı ilgili bölümlerde eğitim görmüş düğün fotoğrafçıları ile çalışıyoruz.

Siz de İzmir düğün fotoğrafçıları arıyorsanız ve fiyatlarımız – paketlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız bize info@izmirdugunhikayesi.com aracılığıyla ya da ücretsiz olarak 08508406972 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir