Düğün Fotoğrafçısı İzmir

Düğün dönemi bilindiği üzere bütün yeni evlenecek çiftler için çok stresli bir dönem. Düğün gününüzde çekilecek fotoğrafları hayata geçirecek düğün fotoğrafçısı‘nı bulmak ise ayrı bir uğraş. Bize gelen ve artık kararını vermiş çiftlerde büyük bir heyecan görüyoruz. Teknik açıdan fotoğrafla ilgili değilseniz, maalesef hayalinizdeki fotoğrafları bulduğunuz düğün fotoğrafçısının çekip çekemeyeceğini anlamanız asla mümkün değil. O yüzden tanışma esnasında mümkün olduğu kadar açıklama ve bu konuştuklarınızla ilgili bir sözleşme istemenizde fayda var. Nişan fotoğrafçısı, düğün fotoğrafçısı, gelin damat fotoğrafçısı, özel gün fotoğrafçısı diye büyük ihtimalle Google aracılığıyla bulduğunuz bir web sitenin öncelikle ne kadar sayıda ve ne kadar birbirinden farklı iş yaptığına odaklanmalısınız. Örneğin biz hangi fotoğraf makinelerini kullandığımızı soran hiç kimseye cevap vermiyoruz, çünkü her ne kadar en iyi ekipmanları da kullanıyor olsak da, bu kafada olan gelin ve damatlarla, yani işe değil de niceliğe, maddeye bakan çiftlerle anlaşmıyoruz.

Düğün fotoğraflarında düğün fotoğrafçısı ararken erken rezervasyon dönemlerini kaçırmamanızda büyük fayda var. Büyük kısmımız bunun bir indirim aldatmacası olduğunu düşünse de düğün fotoğrafçıları ciddi olarak kış dönemlerinde indirim yapmakta. Örneğin İzmir Düğün Hikayesi olarak şu tarih itibariyle %50 indirimimiz mevcut. Bunun dışında fotoğrafçınızı seçerken ondan mümkün olduğu kadar açık olmasını isteyin ve ona özel isteklerinizi belirtin. Örneğin portre çekimlerinde sağ veya sol yüz profilinizi daha çok seviyorsanız bunu belirtin. Çünkü düğün fotoğrafçısı bunu sizinle ilk çekimde anlayamaz.

Özel günler çok önemlidir. Düğün hikayesi, düğün fotoğrafı, nişan fotoğrafı ya da sadece dış mekan albüm çekimi mi istiyorsunuz? O zaman özel gününüze yaraşır bir seçim yapmanız elbette şart. İzmir Düğün Hikayesi olarak, düğün fotoğrafçısı olarak İzmir, Antalya, Bodrum, Manisa, İstanbul ve Ankara hizmet verdiğimiz şehirlerin başında geliyor. Sizinle çalışmak ve yardımcı olmak için, hayallerinizdeki fotoğrafları hayata geçirmek için 2016’da da sizleri bekliyor olacağız. Erken rezervasyondaki düğün fotoğrafı paketlerimizi kaçırmayın. Mutluluklar diliyoruz.

Düğün fotoğrafçısı izmir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir