Düğün Fotoğrafçısı

Düğün Fotoğrafçıları

İzmir Düğün Hikayesi olarak düğün fotoğrafçısı teriminin tam olarak neye karşılık geldiğini anlatmak için bu yazıyı hazırladık. Düğün fotoğrafçısı dediğimizde tam olarak ne anlamalıyız, düğün fotoğrafçıları görevleri nelerdir, nerelerde çalışırlar gibi sorulara yanıtlarımızı vereceğiz.

Düğün fotoğrafçısı dediğimiz zaman öncelikle aklımızdan geleneksel düğün fotoğrafçılığı kavramını dışarıda bırakmamız gerekiyor. Bazen sadece düğün gecesini kaydetmemiz için talepler geliyor ve üzülerek reddetmek durumunda kalıyoruz. Bizler, düğün hikayesi ekibi olarak genel olarak sabahtan akşama kadar tüm düğün gününüzü belgeliyoruz. Düğün fotoğraflarınızı, daha doğrusu düğün günü fotoğrafları çekiyoruz.

Dış mekan düğün fotoğrafları da bizim alanımız. Düğün gününüzün öncesinde, sonrasında veya aynı günde düğün fotoğraflarınızı çekiyoruz. Biz düğün fotoğrafçıları olarak genel olarak düğün gününden önce veya sonrasında dış mekan fotoğrafları çekiyoruz. Çünkü düğün telaşında oradan oraya yetişmek bazen gelin ve damadı yorabiliyor.

Düğün fotoğrafçısı, düğün gününüzün en eğlenceli hallerini belgeleyen, telaşınızı, tedirginliğinizi görüntüleyen, sadece bir düğün fotoğrafçısı değil gün boyu yanınızda olan bir arkadaştır. En azından İzmir Düğün Hikayesi ekibi bu formülle çalışıyor.

Düğün fotoğrafçısı, hikaye fotoğrafçısı, düğün hikayesi isteklerinizde çekinmeden ekibimize ulaşabilir ve ücretsiz konsept toplantısı talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir